1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 22.06.2012 №307 м. Луцьк

Про організацію відпочинку в с. Поляниця Івано-Франківської області (туристичний комплекс «Буковель»)

 

           Відповідно до листа фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» від 20.06.2012 № 18-06-12 щодо бажання профінансувати відпочинок талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей які є лідерами дитячих громадських організацій) та підписаного договору між Луцькою міською радою, благодійним фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк» та туристичним комплексом «Буковель», який знаходиться в с. Поляниця Івано-Франківської області, з метою забезпечення повноцінного відпочинку дітей м. Луцька у 2012 році:

 1. Відділу у справах сім’ї та молоді (Лаба Л.Л.) здійснити заходи щодо організації відпочинку в с. Поляниця Івано-Франківської області (туристичний комплекс «Буковель»).

2. Управлінню освіти (Гребенюк О.В.):

2.1. Сформувати  списки талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій).

2.2. Провести інструктаж з дітьми, які направляються на відпочинок з техніки безпеки та правил поведінки в дорозі.

2.3. Підготувати списки дітей з відміткою лікаря про стан здоров’я учнів та допуск кожного до виїзду.

2.4 Заключити договір з перевізником  для перевезення учнів на відпочинок в с. Поляниця Івано-Франківської області (туристичний комплекс «Буковель»).

3. Управлінню охорони здоров’я (Кошелю Ф.Г.) призначити для супроводу дітей медичного працівника для забезпечення, в разі необхідності, першої долікарської медичної допомоги.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кравчука С.Є.

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

Гребенюк 724800