1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 19.08.2011 №381 м. Луцьк

Про організацію святкової торгівлі в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки

 

          У зв’язку з відзначенням Дня Незалежності України, Дня міста, з метою належної організації відпочинку лучан та гостей міста, відповідно до  Правил роботи  дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369, ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Дозволити суб’єктам господарювання з 20 по 24 серпня 2011 року здійснювати святкову торговельну діяльність на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки за умови дотримання ними правил пожежної безпеки, санітарних правил та норм, інших нормативно-правових актів, що регулюють торговельну діяльність.

2. Луцькому міському відділу УМВС України у Волинській області (Крохмаль Р.В.), відділу муніципальної дружини (Корнейко М.М.), управлінню розвитку підприємництва та реклами (Козлюк О.Є.) забезпечити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства.

3. Відділу інформаційної роботи міської ради (Балюк З.В.) довести розпорядження до відома громадськості через офіційний сайт Луцької міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Мудрик 782129