1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/57 м. Луцьк

Про передачу безоплатно у власність гр. Ремішевському О.Я. земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання в оренду на вул. Колгоспній, 40б

Розглянувши клопотання гр. Ремішевського Олександра Ярославовича щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки та надання в оренду на вул. Колгоспній, 40б для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Ремішевського Олександра Ярославовича, керуючись статтями 81, 118, 119, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

            1. Передати безоплатно у власність гр. Ремішевському Олександру Ярославовичу земельну ділянку на вул. Колгоспній, 40б площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          2. Надати гр. Ремішевському Олександру Ярославовича на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Колгоспній, 40б:       0,0291 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд; 0,0025 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Ремішевським Олександром Ярославовичем договори оренди земельних ділянок на вул. Колгоспній, 40б на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

4. Зобов’язати гр. Ремішевського Олександра Ярославовича:

          4.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

          4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

          4.3. Виконувати обов’язки власника та землекористувача відповідно до вимог статей  91, 96 Земельного кодексу України.

          4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

          5. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення пункти 2, 3, 4.1 цього рішення втрачають чинність.

          6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720087