1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 31.05.2011 №10/38 м. Луцьк

Про передачу безоплатно у власність гр. Руднік Н.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання в оренду на вул. Рахманінова, 2

Розглянувши клопотання гр. Руднік Надії Василівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Рахманінова, 2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання в оренду, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Руднік Надії Василівни,  керуючись статтями 81, 116, 118-119, 121, 124-125 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати безоплатно у власність гр. Руднік Надії Василівні земельну ділянку на вул. Рахманінова, 2 площею 0,0619 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати в оренду строком на 5 років гр. Руднік Надії Василівні земельну ділянку на вул. Рахманінова, 2 площею 0,0084 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Руднік Надією Василівною договір оренди земельної ділянки на вул. Рахманінова, 2 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Руднік Надію Василівну:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         5. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         6.  У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720087