1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.05.2011 №10/28 м. Луцьк

Про передачу безоплатно у власність гр. Захарчук О.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання в оренду на вул. Тесленка, 3

         Розглянувши клопотання гр. Захарчук Олени Володимирівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Тесленка, 3 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання в оренду, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Захарчук Олени Володимирівни,  керуючись статтями 81, 118, 121, 124-125 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати безоплатно у власність гр. Захарчук Олені Володимирівні земельну ділянку на вул. Тесленка, 3 площею 0,0309 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати в оренду строком на 5 років гр. Захарчук Олені Володимирівні земельну ділянку на вул. Тесленка, 3 площею 0,0024 га в межах «червоних ліній» для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Захарчук Оленою Володимирівною договір оренди земельної ділянки на вул. Тесленка, 3 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Захарчук Олену Володимирівну:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         5. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         6.  У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720087