1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/49 м. Луцьк

Про передачу гр. Дем’яновському В.Д. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цегельній, 3/2

         Розглянувши клопотання гр. Дем’яновського Володимира Дмитровича щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок на вул. Цегельній, 3/2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Дем’яновського Володимира Дмитровича, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Дем’яновському Володимиру Дмитровичу безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Цегельній, 3/2 площею 0,0500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Дем’яновському Володимиру Дмитровичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Цегельній, 3/2 площею 0,0020 га для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Дем’яновським Володимиром Дмитровичем договір оренди земельної ділянки на вул. Цегельній, 3/2 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Дем’яновського Володимира Дмитровича:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк