1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/23 м. Луцьк

Про передачу гр. Гаєвській М.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тургенєва, 8/2

Розглянувши клопотання гр. Гаєвської Марії Василівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Тургенєва, 8/2 для будів-ництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Гаєвської Марії Василівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве само-врядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Гаєвській Марії Василівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Тургенєва, 8/2 площею 0,0260 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Гаєвську Марію Василівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358