1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/50 м. Луцьк

Про передачу гр. Грищук Н.М. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 99

Розглянувши клопотання гр. Грищук Надії Миколаївни щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок на вул. Степовій, 99 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, витяг з протоколу № 17 від 08.11.2011 засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру «Про надання у власність земельної ділянки без згоди суміжного користувача», технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Грищук Надії Миколаївни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Грищук Надії Миколаївні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Степовій, 99 площею 0,0569 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Грищук Надії Миколаївні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Степовій, 99 площею 0,0021 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Грищук Надією Миколаївною договір оренди земельної ділянки на вул. Степовій, 99 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Грищук Надію Миколаївну:

         4.1.  В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статтей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк