1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/51 м. Луцьк

Про передачу гр. Хоронжук Г.М. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 136

Розглянувши клопотання гр. Хоронжук Галини Миколаївни щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок на вул. Чернишевського, 136 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Хоронжук Галини Миколаївни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Хоронжук Галині Миколаївні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Чернишевського, 136 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Хоронжук Галині Миколаївні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Чернишевського, 136 площею 0,0440 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0152 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Хоронжук Галиною Миколаївною договори оренди земельних ділянок на вул. Чернишевського, 136 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Хоронжук Галину Миколаївну:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк