1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/26 м. Луцьк

Про передачу гр. Хорошенко Н.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боровиковського, 11а

Розглянувши клопотання гр. Хорошенко Неоніли Миколаївни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Боровиковського, 11а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель  і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки  гр. Хорошенко Неоніли Миколаївни, керуючись  статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Хорошенко Неонілі Миколаївні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Боровиковського, 11а площею 0,0784 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Хорошенко Неонілу Миколаївну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358