1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/39 м. Луцьк

Про передачу гр. Каліщуку В.Ф. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мельнична, 5/2

Розглянувши клопотання гр. Каліщука Володимира Федоровича щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Мельничній, 5/2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки             гр. Каліщука Володимира Федоровича, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Каліщуку Володимиру Федоровичу безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Мельничній, 5/2 площею 0,0181 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Каліщука Володимира Федоровича:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк