1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/40 м. Луцьк

Про передачу гр. Кравчук А.Г. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Олени Кульчицької, 15/3

Розглянувши клопотання гр. Кравчук Анісії Григорівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Олени Кульчицької, 15/3 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки             гр. Кравчук Анісії Григорівни, витяг з протоколу № 13 від 01.07.2011 засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру «Про звернення гр. Кравчук Анісії Григорівни на      вул. О. Кульчицької, 15/3  у зв’язку із відсутністю нотаріального розподілу гр. Кравчук А.Г., Нуждової Є.Л., Нуждова О.М. та згоди гр. Нуждова О.М.», керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Кравчук Анісії Григорівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Олени Кульчицької, 15/3 площею 0,0126 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Кравчук Анісію Григорівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

 

 

 

 

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк