1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/25 м. Луцьк

Про передачу гр. Маховській М.Р. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ізмайлова, 5

Розглянувши клопотання гр. Маховської Мирослави Романівни щодо передачі безоплатно у власність  земельної  ділянки  на  вул.  Ізмайлова, 5 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель  і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Маховської Мирослави Романівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Маховській Мирославі Романівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Ізмайлова, 5 площею 0,0378 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Маховську Мирославу Романівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358