1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/43 м. Луцьк

Про передачу гр. Мазур В.Я. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишнівецькій, 13

Розглянувши клопотання гр. Мазур Валентини Ярославівни щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельних ділянок на вул. Вишнівецькій, 13 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Мазур Валентини Ярославівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Мазур Валентині Ярославівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Вишнівецькій, 13 площею 0,0557 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Мазур Валентині Ярославівні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Вишнівецькій, 13 площею 0,0057 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Мазур Валентиною Ярославівною договір оренди земельної ділянки на вул. Вишнівецькій, 13 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Мазур Валентину Ярославівну:

         4.1.  В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк