1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/24 м. Луцьк

Про передачу гр. Моніч Л.С. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спо- руд на вул. Заньковецької, 41б

Розглянувши клопотання гр. Моніч Лариси Степанівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Заньковецької, 41б для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Моніч Лариси Степанівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Моніч Ларисі Степанівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Заньковецької, 41б площею 0,0675 га для будів-ництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Моніч Ларису Степанівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358