1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/27 м. Луцьк

Про передачу гр. Никитюку А.Л. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, гос

         Розглянувши клопотання гр. Никитюка Анатолія Леонтійовича щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельних ділянок на вул. Колгоспній, 40 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Никитюка Анатолія Леонтійовича, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Передати гр. Никитюку Анатолію Леонтійовичу безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Колгоспній, 40 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Никитюку Анатолію Леонтійовичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Колгоспній, 40 площею 0,2162 га для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Никитюком Анатолієм Леонтійовичем договір оренди земельної ділянки на вул. Колгоспній, 40 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Никитюка Анатолія Леонтійовича:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         5. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         6.  У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358