1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/54 м. Луцьк

Про передачу гр. Пацюку І.О. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 191

Розглянувши клопотання гр. Пацюка Ігора Олександровича щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Дубнівській, в садівничому товаристві «Маяк» № 191 для ведення садівництва, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Пацюка Ігора Олександровича, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

       1. Передати гр. Пацюку Ігору Олександровичу безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк»        № 191 площею 0,0641 га для ведення садівництва, згідно з додатком.

      2.   Зобов’язати гр. Пацюка Ігора Олександровича:

      2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

      2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      2.3. Забезпечити збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань  земельних  відносин  та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк