1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/44 м. Луцьк

Про передачу гр. Пилипчук В.А. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наливайка, 49

Розглянувши клопотання гр. Пилипчук Валентини Андріївни щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельних ділянок на вул. Наливайка, 49 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Пилипчук Валентини Андріївни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Пилипчук Валентині Андріївні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Наливайка, 49 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Пилипчук Валентині Андріївні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Наливайка, 49 площею 0,0246 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0172 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Пилипчук Валентиною Андріївною договори оренди земельних ділянок на вул. Наливайка, 49 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Пилипчук Валентину Андріївну:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк