1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.12.2011 №17/109 м. Луцьк

Про передачу гр. Поліщук В.М. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Рівненській, 59/1

Розглянувши клопотання гр. Поліщука Володимира Мусійовича щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельних ділянок на вул. Рівненській, 59/1 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки                 гр. Поліщука Володимира Мусійовича,  керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Поліщуку Володимиру Мусійовичу безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Рівненській, 59/1 площею 0,0243 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати гр. Поліщуку Володимиру Мусійовичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Рівненській, 59/1 площею 0,0038 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

3. Укласти з гр. Поліщуком Володимиром Мусійовичем договір оренди земельної ділянки на вул. Рівненській, 59/1 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4.  Зобов’язати гр. Поліщука Володимира Мусійовича:

         4.1.  В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

          4.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк