1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.04.2012 №23/62 м. Луцьк

Про передачу гр. Сахалюк Т.Р. безо платно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Веселій, 23

Розглянувши клопотання гр. Сахалюк Тетяни Ростиславівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Веселій, 23 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки                гр. Сахалюк Тетяни Ростиславівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Сахалюк Тетяні Ростиславівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Веселій, 23 площею 0,0604 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Сахалюк Тетяну Ростиславівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк