1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/43 м. Луцьк

Про передачу гр. Школі Л.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель іспоруд на вул. Далекій, 5

Розглянувши клопотання гр. Школи Лідії Іванівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Далекій, 5 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Школи Лідії Іванівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Школі Лідії Іванівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Далекій, 5 площею 0,0605 га для будівництва та обслуго-вування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Школу Лідію Іванівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358