1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/61 м. Луцьк

Про передачу гр. Шпизі Р.П. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 174

Розглянувши клопотання гр. Шпиги Руслани Петрівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Дубнівській, в садівничому товаристві «Маяк» № 174 для ведення садівництва, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Шпиги Руслани Петрівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

       1. Передати гр. Шпизі Руслані Петрівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 174 площею 0,0624 га для ведення садівництва, згідно з додатком.

      2.   Зобов’язати гр. Шпигу Руслану Петрівну:

      2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

      2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      2.3. Забезпечити збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань  земельних  відносин  та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк