1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/45 м. Луцьк

Про передачу гр. Вальчуку І.В. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прасолів, 12

Розглянувши клопотання гр. Вальчука Ігоря Володимировича щодо передачі безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди строком на 5 років земельних ділянок на вул. Прасолів, 12 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Вальчука Ігоря Володимировича, заяву ТзОВ «Луцьктехнобуд» щодо припинення договору оренди землі від 30.11.2010 року, зареєстрованого за № 041007700482,  керуючись статтями 12, 81, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Припинити ТзОВ «Луцьктехнобуд» право користування земельною ділянкою на умовах оренди на вул. Прасолів, 12 площею 0,0344 га у зв’язку з продажем нерухомого майна та добровільною відмовою від користування земельною ділянкою.

          2. Передати гр. Вальчуку Ігорю Володимировичу безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Прасолів, 12 площею 0,0344 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          3. Надати гр. Вальчуку Ігорю Володимировичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Прасолів, 12 площею 0,0027 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          4.  Укласти  з  гр.  Вальчуком  Ігорем Володимировичем договір оренди земельної ділянки на вул. Прасолів, 12 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         5.  Зобов’язати гр. Вальчука Ігоря Володимировича:

         5.1.  В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         5.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         5.3. Виконувати обов’язки власника і землекористувача земельних ділянок відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         5.4 Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         6. У разі не укладення договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.3, п.4 і п.5.1 цього рішення втрачають чинність.

         7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358