1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/53 м. Луцьк

Про передачу гр. Ващук В.Ф. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 755

Розглянувши клопотання гр. Ващук Віри Федорівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Володимирській, в садівничому товаристві «Дружба» № 755 для ведення садівництва, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Ващук Віри Федорівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

       1. Передати гр. Ващук Вірі Федорівні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 755 площею 0,0250 га для ведення садівництва, згідно з додатком.

      2.   Зобов’язати гр. Ващук Віру Федорівну:

      2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

      2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

      2.3. Забезпечити збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

      3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань  земельних  відносин  та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк