1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/44 м. Луцьк

Про передачу гр. Ясиновській К.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пров. 6 Малоомелянівському, 29

Розглянувши клопотання гр. Ясиновської Катерини Іванівни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на пров. 6 Малооме-лянівському, 29 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки гр. Ясиновської Катерини Іванівни, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати гр. Ясиновській Катерині Іванівні безоплатно у власність земельну ділянку на пров. 6 Малоомелянівському, 29 площею 0,0708 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2.  Зобов’язати гр. Ясиновську Катерину Іванівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської  ради  з  питань земельних відносин та земельного  кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358