1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/30 м. Луцьк

Про передачу громадянам Андрейчуку В.Г., Ясенчук О.В., Ойцусь Л.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Володарського, 2

         Розглянувши клопотання громадян Андрейчука Володимира Григоровича, Ясенчук Олени Володимирівни, Ойцусь Людмили Вікторівни щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки на      вул. Володарського, 2 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Андрейчука Володимира Григоровича, Ясенчук Олени Володимирівни, Ойцусь Людмили Вікторівни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Андрейчуку Володимиру Григоровичу (частка 1/2), Ясенчук Олені Володимирівні (частка 1/4), Ойцусь Людмилі Вікторівні (частка 1/4) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Володарського, 2 площею 0,0573 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Андрейчука Володимира Григоровича, Ясенчук Олену Володимирівну, Ойцусь Людмилу Вікторівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358