1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/49 м. Луцьк

Про передачу громадянам Федюку М.Д., Федюк Л.А. безоплатно у спільну часткову власність та надання на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спорудна вул. Польовій, 58

Розглянувши клопотання громадян Федюка Миколи Даниловича, Федюк Людмили Анатоліївни щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність та надання на умовах оренди земельних ділянок на вул. Польо-   вій, 58 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Федюка Миколи Даниловича, Федюк Людмили Анатоліївни, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90, 91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Федюку Миколі Даниловичу (частка 14/25), Федюк Людмилі Анатоліївні (частка 11/25) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Польовій, 58 площею 0,0969 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          2. Надати громадянам Федюку Миколі Даниловичу, Федюк Людмилі Анатоліївні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Польовій, 58 площею 0,0195 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         3. Укласти з громадянами Федюком Миколою Даниловичем, Федюк Людмилою Анатоліївною договір оренди земельних ділянок на вул. Польо-вій, 58 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

        4. Зобов’язати громадян Федюка Миколу Даниловича, Федюк Людмилу Анатоліївну:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3.  Виконувати   обов’язки   власників   і  землекористувачів  земельної

ділянки відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк