1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/55 м. Луцьк

Про передачу громадянам Герасимчуку Ю.А., Бринчук Р.А. безоплатно у спільну часткову власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанські

         Розглянувши клопотання громадян Герасимчука Юрія Аркадійовича, Бринчук Руслани Аркадіївни щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок на                 вул. Гущанській, 94 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Герасимчука Юрія Аркадійовича, Бринчук Руслани Аркадіївни, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90-91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Герасимчуку Юрію Аркадійовичу (частка 1/2), Бринчук Руслані Аркадіївні (частка 1/2) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Гущанській, 94 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати громадянам Герасимчуку Юрію Аркадійовичу, Бринчук Руслані Аркадіївні в користування на умовах оренди строком на 5 років земельну ділянку на вул. Гущанській, 94 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         3. Укласти з громадянами Герасимчуком Юрієм Аркадійовичем, Бринчук   Русланою   Аркадіївною   договір   оренди   земельної   ділянки   на  вул. Гущанській, 94 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4. Зобов’язати громадян Герасимчука Юрія Аркадійовича, Бринчук Руслану Аркадіївну:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договір оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3.  Виконувати   обов’язки   власників  і  землекористувачів  земельних 

ділянок  відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договору оренди земельної ділянки впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358