1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/53 м. Луцьк

Про передачу громадянам Грабаровській В.О., Кучері Т.С., Галеті В.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та облуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нагірній, 4

Розглянувши клопотання громадян Грабаровської Валентини Олександрівни, Кучери Тетяни Сергіївни, Галети Вікторії Олександрівни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Нагірній, 4 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Грабаровської Валентини Олександрівни, Кучери Тетяни Сергіївни, Галети Вікторії Олександрівни, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Грабаровській Валентині Олександрівні (частка 57/100), Кучері Тетяні Сергіївні (частка 25/100), Галеті Вікторії Олександрівні (частка 18/100) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Нагірній, 4 площею 0,0888 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Грабаровську Валентину Олександрівну, Кучеру Тетяну Сергіївну, Галету Вікторію Олександрівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до  мереж  міських  інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк