1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 01.02.2012 №21/108 м. Луцьк

Про передачу громадянам Грудецькій А.П., Павельчик О.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наталії Ужвій, 15

Розглянувши клопотання громадян Грудецької Алли Прокопівни, Павельчик Оксани Прокопівни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Наталії Ужвій, 15 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Грудецької Алли Прокопівни, Павельчик Оксани Прокопівни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Грудецькій Аллі Прокопівні (частка 143/400), Павельчик Оксані Прокопівні (частка 257/400) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Наталії Ужвій, 15 площею 0,0717 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Грудецьку Аллу Прокопівну, Павельчик Оксану Прокопівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк