1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/46 м. Луцьк

Про передачу громадянам Грушецькому В.А., Щербак Т.А., безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Заньковецької, 23

         Розглянувши клопотання громадян Грушецького Віктора Анатолійо-вича, Щербак Тетяни Анатоліївни щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки на вул. Заньковецької, 23 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Грушецького Віктора Анатолійовича, Щербак Тетяни Анатоліївни, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Грушецькому Віктору Анатолійовичу (частка 49/100), Щербак Тетяні Анатоліївні (частка 51/100) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Заньковецької, 23 площею 0,0833 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Грушецького Віктора Анатолійовича, Щербак Тетяну Анатоліївну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк