1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/58 м. Луцьк

Про передачу громадянам Климук Г.М., Мартинюк А. Д І. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Леонтовича, 6, 6а

Розглянувши клопотання громадян Климук Галини Мефодіївни, Мартинюк Алдони Д Іонаса щодо передачі безоплатно у спільну сумісну  власність земельної ділянки на вул. Леонтовича, 6, 6а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Климук Галини Мефодіївни, Мартинюк Алдони Д Іонаса, керуючись статтями 12,  81, 86, 89, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

            1. Передати громадянам Климук Галині Мефодіївні, Мартинюк Алдоні Д Іонаса безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку на         вул. Леонтовича, 6, 6а площею 0,0700 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Климук Галину Мефодіївну, Мартинюк Алдону Д Іонаса:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358