1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/55 м. Луцьк

Про передачу громадянам Клочун Т.І., Мельничук Г.В., Середюк А.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 9

Розглянувши клопотання громадян Клочун Тамари Іванівни, Мельничук Ганни Володимирівни, Середюк Алли Миколаївни щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки на вул. Марка Вовчка, 9 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Клочун Тамари Іванівни, Мельничук Ганни Володимирівни, Середюк Алли Миколаївни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Передати громадянам Клочун Тамарі Іванівні (частка 47/100), Мельничук Ганні Володимирівні (частка 159/400), Середюк Аллі Миколаївні (частка 53/400) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Марка Вовчка, 9 площею 0,0626 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Клочун Тамару Іванівну, Мельничук Ганну Володимирівну, Середюк Аллу Миколаївну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк