1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/59 м. Луцьк

Про передачу громадянам Кухарчуку В.В., Трофимчук В.М., Трофимчуку В.П., Трофимчуку С.П., Трофимчуку П.П. безоплатно у спільну часткову власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку

Розглянувши клопотання громадян Кухарчука Віктора Володимировича, Трофимчук Валентини Михайлівни, Трофимчука Віктора Петровича, Трофимчука Сергія Петровича, Трофимчука Павла Петровича щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок на вул. Народних Дружинників, 12 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Кухарчука Віктора Володимировича, Трофимчук Валентини Михайлівни, Трофимчука Віктора Петровича, Трофимчука Сергія Петровича, Трофимчука Павла Петровича, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90, 91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Кухарчуку Віктору Володимировичу (частка 1/2), Трофимчук Валентині Михайлівні (частка 1/8), Трофимчуку Віктору Петровичу (частка 1/8), Трофимчуку Сергію Петровичу (частка 1/8), Трофимчуку Павлу Петровичу (частка 1/8) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Народних Дружинників, 12 площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Надати громадянам Кухарчуку Віктору Володимировичу, Трофимчук Валентині Михайлівні, Трофимчуку Віктору Петровичу, Трофимчуку Сергію Петровичу, Трофимчуку Павлу Петровичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Народних Дружинників, 12 площею 0,0299 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0030 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         3. Укласти з громадянами Кухарчуком Віктором Володимировичем, Трофимчук Валентиною Михайлівною, Трофимчуком Віктором Петровичем, Трофимчуком Сергієм Петровичем, Трофимчуком Павлом Петровичем договори оренди земельних ділянок на вул. Народних Дружинників, 12 на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4. Зобов’язати громадян Кухарчука Віктора Володимировича, Трофимчук Валентину Михайлівну, Трофимчука Віктора Петровича, Трофимчука Сергія Петровича, Трофимчука Павла Петровича:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3.  Виконувати  обов’язки   власників   і  землекористувачів  земельних

ділянок  відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договорів оренди земельних ділянок впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк