1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/54 м. Луцьк

Про передачу громадянам Мазурок О.М., Захарчук М.У. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Філатова, 6а

Розглянувши клопотання громадян Мазурок Олени Миколаївни, Захарчук Марії Улянівни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Філатова, 6а для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Мазурок Олени Миколаївни, Захарчук Марії Улянівни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Мазурок Олені Миколаївні (частка 1/2), Захарчук Марії Улянівні (частка 1/2) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Філатова, 6а площею 0,0395 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Мазурок Олену Миколаївну, Захарчук Марію Улянівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк