1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/58 м. Луцьк

Про передачу громадянам Назарчук К.В., Скавінській Г.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Володарського, 4

Розглянувши клопотання громадян Назарчук Катерини Василівни, Скавінської Галини Василівни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Володарського, 4 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Назарчук Катерини Василівни, Скавінської Галини Василівни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Назарчук Катерині Василівні (частка 5/6), Скавінській Галині Василівні (частка 1/6) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Володарського, 4 площею 0,0568 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Назарчук Катерину Василівну, Скавінську Галину Василівну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк