1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/29 м. Луцьк

Про передачу громадянам Панаcюку А.М., Панасюку М.І., безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку

Розглянувши клопотання громадян Панасюка Анатолія Миколайовича, Панасюка Миколи Івановича щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Лопатіна, 23 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Панасюка Анатолія Миколайовича, Панасюка Миколи Івановича, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Панасюку Анатолію Миколайовичу (частка 23/50), Панасюку Миколі Івановичу (частка 27/50) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Лопатіна, 23 площею 0,0625 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Панасюка Анатолія Миколайовича, Панасюка Миколу Івановича:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358