1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/52 м. Луцьк

Про передачу громадянам Пасеці О.С., Пасєці Н.С., Пасєці А.В. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Можайського, 14

Розглянувши клопотання громадян Пасеки Ольги Сергіївни, Пасєки Надії Сергіївни, Пасєки Анни Валеріївни щодо передачі безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки на вул. Можайського, 14 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Пасеки Ольги Сергіївни, Пасєки Надії Сергіївни, Пасєки Анни Валеріївни, керуючись статтями 12,  81, 86, 89, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Пасеці Ользі Сергіївні, Пасєці Надії Сергіївні, Пасєці Анні Валеріївні безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку на вул. Можайського, 14 площею 0,0990 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Пасеку Ольгу Сергіївну, Пасєку Надію Сергіївну, Пасєку Анну Валеріївну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк