1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/31 м. Луцьк

Про передачу громадянам Пасько М.М., Коробчук І.Ф., безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Грекова, 20

         Розглянувши клопотання громадян Пасько Миколи Михайловича, Коробчук Ірини Феодосіївни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Грекова, 20 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Пасько Миколи Михайловича, Коробчук Ірини Феодосіївни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90, 91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Паську Миколі Михайловичу (частка 1/2), Коробчук Ірині Феодосіївні (частка 1/2) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Грекова, 20 площею 0,0909 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Пасько Миколу Михайловича, Коробчук Ірину Феодосіївну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358