1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/54 м. Луцьк

Про передачу громадянам Петровському В.М., Петровському О.М., безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сковороди, 21

Розглянувши клопотання громадян Петровського Віктора Микола-йовича, Петровського Олександра Миколайовича щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки на вул. Сковороди, 21 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Петровського Віктора Миколайовича, Петровського Олександра Микола-йовича, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самовряд

 

В И Р І Ш И Л А :

 

             1. Передати громадянам Петровському Віктору Миколайовичу (частка 45/100), Петровському Олександру Миколайовичу (частка 55/100) безо-платно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Сковороди, 21 площею 0,0843 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Петровського Віктора Миколайовича, Пет-ровського Олександра Миколайовича:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720358