1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/60 м. Луцьк

Про передачу громадянам Романюк М.М., Романюку О.Г. безоплатно у спільну часткову власність та надання на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вербовій, 1

         Розглянувши клопотання громадян Романюк Марії Михайлівни, Романюка Олексія Григоровича щодо передачі безоплатно у спільну часткову власність та надання на умовах оренди земельних ділянок на вул. Вербовій, 1 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, витяг з протоколу № 17 від 08.11.2011 засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру «Про надання у власність земельної ділянки без згоди суміжного користувача», технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Романюк Марії Михайлівни, Романюка Олексія Григоровича, керуючись статтями 12, 81, 86-88, 90, 91, 93, 96, 116, 118, 121, 123-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Передати громадянам Романюк Марії Михайлівні (частка 19/50), Романюку Олексію Григоровичу (частка 31/50) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Вербовій, 1 площею 0,0577 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

          2. Надати громадянам Романюк Марії Михайлівні, Романюку Олексію Григоровичу в користування на умовах оренди строком на 5 років земельні ділянки на вул. Вербовій, 1 площею 0,0057 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд та площею 0,0054 га в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку та господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         3. Укласти з громадянами Романюк Марією Михайлівною, Романюком Олексієм Григоровичем договори оренди земельних ділянок на                   вул. Вербовій, 1 на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

         4. Зобов’язати громадян Романюк Марію Михайлівну, Романюка Олексія Григоровича:

         4.1. В місячний термін укласти з міською радою договори оренди землі.

         4.2. Зареєструвати земельні ділянки та права на них в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         4.3.  Виконувати   обов’язки   власників   і  землекористувачів  земельної

ділянки відповідно до вимог статей 91, 96 Земельного кодексу України.

         4.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         5. У разі неукладення договорів оренди земельних ділянок впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення п.2, п.3 і п.4.1 цього рішення втрачають чинність.

         6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.)

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк