1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 11.04.2012 м. Луцьк

Про передачу громадянам Солонь А.В., Солонь Ю.В., Солонь В.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Селищній, 10.

Розглянувши клопотання громадян Солонь Андрія Васильовича, Солонь Юрія Васильовича, Солонь Валентини Миколаївни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на                    вул. Селищній, 10 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Солонь Андрія Васильовича, Солонь Юрія Васильовича, Солонь Валентини Миколаївни, керуючись статтями 12, 81,  86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

            1. Передати громадянам Солонь Андрію Васильовичу (частка 1/4), Солонь Юрію Васильовичу (частка 1/4), Солонь Валентині Миколаївні (частка 1/2) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Селищній, 10 площею 0,0788 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

         2. Зобов’язати громадян Солонь Андрія Васильовича, Солонь Юрія Васильовича, Солонь Валентину Миколаївну:

         2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

         2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

         2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

 

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк