1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 06.12.2011 №16/47 м. Луцьк

Про передачу громадянам Сороці Н.О., Сороці К.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гірній, 1

         Розглянувши клопотання громадян Сороки Назара Олександровича, Сороки Катерини Олександрівни щодо передачі безоплатно у спільну часткову  власність земельної ділянки на вул. Гірній, 1 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки громадян Сороки Назара Олександровича, Сороки Катерини Олександрівни, керуючись статтями 12,  81, 86-88, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України та  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

            1. Передати громадянам Сороці Назару Олександровичу (частка 1/2), Сороці Катерині Олександрівні (частка 1/2) безоплатно у спільну часткову власність земельну ділянку на вул. Гірній, 1 площею 0,0287 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згідно з додатком.

        2. Зобов’язати громадян Сороку Назара Олександровича, Сороку Катерину Олександрівну:

        2.1. Зареєструвати земельну ділянку та права на неї в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

        2.2. Виконувати обов’язки власників земельної ділянки відповідно до вимог ст.  91 Земельного  кодексу  України.

        2.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру     (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк