1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 30.06.2016 №10/58 м. Луцьк

Про передачу громадянці Бутовець Н.М. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 1099.

Розглянувши клопотання громадянки Бутовець Наталії Миколаївни щодо передачі безоплатно у власність земельної ділянки на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №1099 для ведення садівництва, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 1099 Бутовець Наталії Миколаївни, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, керуючись статтями 12, 81, 90-91, 116, 118, 121, 125-126 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити громадянці Бутовець Наталії Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 1099 площею 0,0566 га, кадастровим номером 0710100000:34:110:1086 для ведення садівництва.

2. Передати громадянці Бутовець Наталії Миколаївні безоплатно у власність земельну ділянку на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 1099 площею 0,0566 га, кадастровим номером 0710100000:34:110:1086 для ведення садівництва, згідно з додатком.

3. Зобов’язати громадянку Бутовець Наталію Миколаївну:

3.1. Зареєструвати земельну ділянку та речові права на неї в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки, відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

3.3. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Ткачук Є.Є.).

 

 

Міський голова                                                                             Микола Романюк