1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 22.06.2012 №306 м. Луцьк

Про перекриття руху транспорту вулицею Шевченка

 

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з капітальним ремонтом на вул. Шевченка:

 

1. Зупинити рух транспорту вказаною вулицею на ділянці від перехрестя з вул. Чернишевського до перехрестя з вул. Ковельською з 22.06.2012 до завершення робіт.

2. Виконавцю робіт – ТзОВ „Луцькавтодор-Сервіс” (Юрчук О. В.) – встановити необхідні попереджувальні знаки на проїжджій частині вулиці,

3. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести розпорядження до відома громадськості через офіційний сайт Луцької міської ради, управлінню транспорту та зв'язку (Дячук Р.О.) – до відома перевізників.

4. Луцькому МВ УМВС України у Волинській області (Крохмаль Р. В.) проконтролювати дотримання водіями транспортних засобів правил дорожнього руху під час перекриття руху транспорту вулицею Шевченка.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф., а в частині встановлення необхідних дорожніх знаків – на виконавця робіт.

 

 

 

Міський голова                                                                        Микола Романюк                      

 

 

Кубіцький 773 150