1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 02.01.2018 №5-рб м. Луцьк

Про переведення Янчук Т.П.

Відповідно до статей 10, 15 Закону України “Про службу в органах  місцевого самоврядування”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.06 №268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, протоколу засідання конкурсної комісії по організації і проведенню конкурсу при прийнятті осіб на роботу у виконавчі органи Луцької міської ради від 27-28.12.2017 №8:  

1. Перевести з 02 січня 2018 року Янчук Тетяну Петрівну на посаду заступника директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради з посади начальника відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Луцької міської ради як переможця конкурсу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом та присвоїти 9-й (дев’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

        Підстава: заява Янчук Т.П.
      
2. Установити заступнику директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Янчук Т.П. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Секретар міської ради                                     Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Богдан 290537