1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 03.12.2018 №1093-рб м. Луцьк

Про переведення Єрофєєнко А.Д.

Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, статті 114 КЗпП України, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”:
1. Перевести з 05 грудня 2018 року Єрофєєнко Аллу Дем’янівну за згодою сторін на посаду головного спеціаліста загального відділу департаменту соціальної політики Луцької міської ради з посади начальника загального відділу департаменту соціальної політики Луцької міської ради тимчасової, на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Фарини Т.А., з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

Підстава: заява Єрофєєнко А.Д.

2. Установити головному спеціалісту загального відділу департаменту соціальної політики Луцької міської ради Єрофєєнко А.Д. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

3. Надбавку Єрофєєнко А.Д., зазначену у пункті 2, встановити з                   05 грудня 2018 року.

4. Департаменту соціальної політики Луцької міської ради (Майборода В.М.) провести доплату Єрофєєнко А.Д. на посаді головного спеціаліста загального відділу департаменту соціальної політики Луцької міської ради зі збереженням їй попереднього середнього заробітку протягом двох тижнів з дня переведення (стаття 114 КЗпП України).

Секретар міської ради                                                           Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Богдан  290537