1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.06.2018 №536-рб м. Луцьк

Про переведення Туза В.В.


   Відповідно  до статті 10, 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”:

1. Перевести з 11 червня 2018 року Туза Веніаміна Веніаміновича на посаду першого заступника начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради як такого, що успішно пройшов стажування, з посади радника міського голови з посадовим окладом згідно зі штатним розписом та присвоїти йому 11-й (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

  Підстава: заява Туза В.В., індивідуальний план, доповідна записка  стажиста, висновки про проходження стажування.

 2.  Установити  з 11 червня 2018 року першому заступнику начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради Тузу Веніаміну Веніаміновичу надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.


 
Секретар міської ради                                 Григорій Пустовіт                                               
Гудима 777942
Коваленко 290540