1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 09.08.2019 №700-рб м. Луцьк

Про перевід О.Лавренюк

Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та              інших органів” та заяви О.Лавренюк:

1. ПЕРЕВЕСТИ ЛАВРЕНЮК Ольгу Володимирівну з 09 серпня 2019 року за згодою сторін на посаду спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Луцької міської ради з посади провідного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Луцької міської ради тимчасової, на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Т.Дубчук, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом. 

2. УСТАНОВИТИ ЛАВРЕНЮК Ользі Володимирівні спеціалісту І категорії відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Луцької міської ради  надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 35 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

3. Надбавку О.Лавренюк, зазначену у пункті 2, встановити з  09 серпня 2019 року.

4. Департаменту соціальної політики Луцької міської ради     (В.Майборода) провести доплату О.Лавренюк на посаді спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Луцької міської ради зі збереженням їй попереднього середнього заробітку протягом двох тижнів з дня переведення (стаття 114 КЗпП України).

Секретар міської ради                                                       Григорій ПУСТОВІТ

Гудима 777 942                                                                                                                                                                                                           
Богдан 290 537