1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.09.2011 №14/14 м. Луцьк

Про перейменування навчально-виховного об'єднання «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (інтернат) № 28 – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня для дітей з вадами слуху»

У зв'язку зі зміною режиму роботи дошкільного навчального закладу, урахуванням назрілих соціально-педагогічних умов для корекції вад розвитку у дітей дошкільного віку, з метою приведення статуту дошкільного навчального закладу у відповідність із чинним законодавством, відповідно до ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про дошкільний навчальний заклад, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Перейменувати навчально-виховне об'єднання «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (інтернат) № 28 – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня для дітей з вадами слуху» у комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради».

          2.Затвердити статут комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради» (додається).

          3.Уповноважити завідувача Марковець Оксану Олексіївну оформити відповідні реєстраційні документи та подати їх для державної реєстрації.

          4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови С.Є.Кравчука та постійну комісію міської ради з питань освіти, науки,культури,мови (А.І.Пархом’юк).

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк

 

Гребенюк 724 800

Додатки: